27 czerwca 2014r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św., której przewodniczył proboszcz parafii ks. Tomasz Demczuk. Druga część uroczystości miała miejsce w budynku szkoły, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz Wójt Gminy Tarnawatka pan Piotr Pasieczny.
Tegorocznej uroczystości zakończenia roku szkolnego towarzyszyło hasło „Szczęśliwej drogi już czas”. To właśnie piątoklasiści wraz z szóstoklasistami przygotowali pod kierunkiem pani Teresy Bartoszyk montaż słowno-muzyczny, w którym znalazło się wiele ciepłych słów skierowanych do dyrekcji, nauczycieli, rodziców i całej obsługi szkoły. Programowi towarzyszyła nuta wspomnień tych pierwszych dni w których to rozpoczynali swoją edukację w szkole, pierwszych sukcesów i porażek. W tej części uroczystości nastąpiła również zmiana pocztu - uczniowie klas szóstych przekazali piątoklasistom flagę szkoły.
Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, która podsumowała rok szkolny, a następnie wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu, świadectwa i listy gratulacyjne, a pan Wójt Gminy Tarnawatka stypendia za wysokie wyniki w nauce. Stypendia otrzymali: Jakub Bucior- kl.IVa, Oliwia Kosz- kl.IVb, Jan Pastuszek i Krystian Wardach z kl.Va, Sandra Litwińczuk, Gabriela Kuczmaszeska i Aleksandra Kuczmaszewska z kl.Vb. Za osiągnięcia sportowe stypendia przyznano: Sandrze Litwińczuk z kl.Vb i Krystianowi Czop z kl.VI. Nagrody otrzymali również uczniowie ze 100% frekwencją. Statuetki i dyplomy otrzymało troje szóstoklasistów: Natalia Margolt, Natalia Ciupera Jakub Iwanicki za siedmioletnią, aktywną pracę w „Małym chórku” i godne reprezentowanie szkoły podczas uroczystości i konkursów.
Wszystkim uczniom naszej szkoły pani dyrektor życzyła radosnego i bezpiecznego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.
Po uroczystości oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami, gdzie otrzymali świadectwa ukończenia klasy.
Elżbieta Jakubczak