Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum
Uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej miały miejsce w naszej szkole w dniu 13 października w poniedziałek. Święto to uczciła cała społeczność szkolna wraz z wychowawcami i nauczycielami. Gościliśmy Pana Wójta Piotra Pasiecznego i przedstawiciela Rady Rodziców panią Agnieszkę Makarewicz. Uczniowie zaprezentowali akademię, podczas której mogliśmy usłyszeć wiersze, recytację i piosenki. Występujący przygotowywali się pod czujnym okiem p. Agnieszki Giery, Ewy Gruszki i Agnieszki Papugi.



Dnia 10 października 2014 roku w przedszkolu odbyło się przestawienie „Wilk i zając” w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii Art-Re z Krakowa. Wilk odwiedził restaurację, poszedł do dentysty i złamał mnóstwo przepisów drogowych jeżdżąc na hulajnodze. A zając? Uczył wilka dobrych manier, zasad zdrowego odżywiania i przepisów drogowych. Podczas przedstawienia dzieci zapraszane były na scenę 
I miejsce zdobyła Sandra Ewa Litwińczuk!










