Zebrali laury w Powiatowym III Konkursie Recytatorskim im. Tomasza Zamoyskiego!
I miejsce zdobyła Sandra Ewa Litwińczuk!
Kacper Mariusz Litwińczuk wygrał II miejsce !
Katarzyna Maria Cepil zyskała III miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI !
Katarzyna Bartoszyńska otrzymała III miejsce w kategorii gimnazjalistów.
Konkurs był organizowany 6 października 2014 roku przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Lubelskim im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowskim Domu Kultury. Wysłuchano 64 recytatorów, dlatego sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Tarnawatce i Publicznego Gimnazjum w Tarnawatce jest tym większy. Sandra Ewa Litwińczuk została zaproszona z panią, która ją przygotowała Alicją Mazur i z rodzicami na uroczystą sesję upamiętniającą nadanie praw miejskich naszemu miastu powiatowemu 7 października. Burmistrz Wojciech Żukowski uroczyście wręczy nagrody i dyplomy. Zwycięzcy w każdej kategorii ponownie zaprezentują wiersze.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.













