Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców
W dniu 26.01.2015 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców. Do turnieju przystąpiło 16 uczniów z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.
Wyniki końcowe:
I miejsce – Mazur Jakub klasa VI b
II miejsce - Kuczmaszewski Mateusz klasa VI b
III miejsce – Zięba Krzysztof klasa VI b
W dniu 27.01.2015 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 16 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.
Wyniki końcowe:
I miejsce - Litwińczuk Sandra klasa VI b
II miejsce - Czop Sylwia klasa IV
III miejsce - Pasieczna Natalia klasa VI a
Mistrzem szkoły w kategorii chłopców Jakub Mazur z klasy VI b, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Teresa Bartoszyk



W dniu 27.01.2015 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 16 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.
Podczas apelu podsumowującego wyniki klasyfikacji śródrocznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój piękny uśmiech”. Zwycięzcy zostali nagrodzeni artykułami do higieny jamy ustnej (pasta i szczoteczka do zębów, kubeczek) oraz kalendarzami. Uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody pocieszenia. Konkurs zorganizowano w ramach realizacji Rządowego Programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, który wśród najważniejszych kierunków działań w kształtowaniu zdrowego, wspierającego środowiska szkolnego zakłada upowszechnianie edukacji zdrowotnej i promocję zdrowia w szkole.
18 stycznia 2015r. przedszkolaki wystąpiły na scenie Gminnego Ośrodka Kultury 










