środa 24 Cze 2026

Szukaj

Spotkania opłatkowe i jasełka w Gimnazjum

19 grudnia 2014 roku w Publicznym Gimnazjum w Tarnawatce odbyły się tradycyjne spotkania opłatkowe w klasach. Po spotkaniach odbyło się podsumowanie  i wręczenie nagród i wyróżnień w X Konkursie na Komputerowy Projekt Kartki Świątecznej. Następnie rozpoczęły się jasełka Bożonarodzeniowe, koncert kolęd  w wykonaniu naszej  młodzieży gimnazjalnej i szkolne spotkanie opłatkowe.

Fotoreportaż z wigilii klasowych i jasełek w Gimnazjum w Tarnawatce - grudzień 2014