Gimnazjaliści poznali szkołę
Festiwal zawodów z ZSP nr 4 to impreza adresowana do gimnazjalistów, którzy chcieliby poznać ofertę szkoły. W zamojskiej Budowlance, czyli Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 zorganizowano kolejną edycję Festiwalu zawodów. Festiwal zawodów już od trzech lat cieszy się dużą popularnością.
12 maja 2016 nasi gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać o swoich predyspozycjach zawodowych z wystawcami branży budowlanej, geodezyjnej i edukacyjnej, jak również wziąć udział w wielu atrakcyjnych konkursach przygotowanych przez szkołę.
Ewa Gruszka



Dnia 28 kwietnia odbył się w naszym gimnazjum konkurs języka angielskiego. Celem było wyłonienie najlepszych uczniów na poziomie poszczególnych klas. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem językowym obejmującym zadania gramatyczne oraz leksykalne. Komisja w składzie p. Ewa Gruszka oraz p. Anna Panek sprawdziły prace, a następnie przedstawiły listę laureatów. W kategorii klas pierwszych I miejsce uzyskała Sandra Litwińczuk, wyróżnienie otrzymał Kacper Bosiak. W klasach drugich niedościgniona okazała się Gabriela Jamroż, wyróżnienie przypadło Aleksandrze Bitkowskiej. Bardzo zacięta rywalizacja była w klasie trzeciej, w której dwie osoby otrzymały miejca ex aequo. Pierwsze miejsce przypadło Magdalenie Bielak oraz Kindze Lachawiec, wyróżniona została Klaudia Kozak. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.
W dniu 13 maja pięciu przedszkolaków z oddziału przedszkolnego zaprezentowało się w eliminacjach muzycznych do Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej „Od przedszkola do gwiazdora” . W jury zasiadły: dyrektor szkoły pani Bernadeta Wołoszyńska i pani Teresa Bartoszyk. Występom przysłuchiwali się uczniowie klasy czwartej. Jako pierwsza zaprezentowała się Agata Rębisz w piosence pt. „Jamniczek”. Kolejno występowali: Oliwia Pomykała z utworem „Jak , gdzie dlaczego?”, Oliwia Jasińska w piosence „Mama”, Michał Mulawa „Gdy smutno Ci i źle” i Nicola Kostecka z piosenką „Cała doskonała”. Na koniec występów zaprezentował się duet Agatka i Nicola w piosence o mamie „W dniu Twoich urodzin”. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i drobny upominek. Decyzją jury wszyscy występujący 









