GIMNAZJALISTKI Z TARNAWATKI TRZYMAJĄ FORMĘ
W dniach 15-17 czerwca w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj formę”. Dziewczęta z naszego gimnazjum utrzymały znakomitą formę (w pierwszym szkolnym etapie konkursu pokonały ok. 2400 uczestników, w drugim powiatowym etapie znalazły się wśród 140 uczestników, do finału doszły wśród 20 najlepszych) uzyskując doskonałe wyniki w finale konkursu. Gabriela Jamroż, uczennica kl. II zajęła zaszczytne II miejsce uzyskując tytuł laureata i bon o wartości 2000,00 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie Decathlon. Aleksandra Kaznowska i Aleksandra Bitkowska otrzymały tytuł laureata, Sandra Litwińczuk, Milena Samulak i Żaneta Jakóbczak uzyskały tytuł finalisty V edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę”. Postępowanie konkursowe składało się z dwóch części: pierwszej – testu wiedzy wyłaniającej finalistów i drugiej – zadań praktycznych wyłaniającej laureatów. Uroczysta dekoracja zwycięzców odbyła się w Siedzibie Polskiego Radia a dokonali jej, Marek Posobkiewicz – Główny Inspektor Sanitarny i Andrzej Gantner – Dyrektor Generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców. Do konkursu dziewczęta przygotowywały się pod kierunkiem szkolnego koordynatora programu „Trzymaj Formę” p. Renaty Litwińczuk.
Renata Litwińczuk



21czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców.










