Wyjazd do kina
Dnia 9 czerwca 2016 roku wybraliśmy się do kina w Tomaszowskim Domu Kultury na projekcję filmu anonimowego pt. „Dzielny Kogut Maniek”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przygody głównego bohatera. Po obejrzeniu filmu udaliśmy się na spacer do pobliskiego parku obserwując przyrodę i tryskające fontanny. Dużą atrakcją dla dzieci był również pobyt na placu zabaw, gdzie mogły wyszaleć się, a nawet poznać nowych kolegów.
Wychowawcy grup













