Dzień Kobiet, Dzień Kobiet!
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet!
Niech każdy się dowie,
że dzisiaj święto dziewczynek!
Uśmiechy są dla nich
zabawa i taniec.
Piosenka z radia popłynie.
W tym dniu chłopcy zachowali się jak prawdziwi mężczyźni. Wcześniej wręczyli kwiaty i złożyli życzenia paniom z przedszkola a po śniadaniu przygotowali niespodziankę dla swoich koleżanek. Każda mała kobietka otrzymała piękną laurkę i upominek, a „Sto lat” chłopcy zaśpiewali najpiękniej jak potrafili. Następnie na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Dzień upłyną w miłej i serdecznej atmosferze.




Siedem dziewcząt, spośród dwudziestu jeden uczniów naszego gimnazjum biorących udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę”, zakwalifikowało się do II powiatowego etapu. Szczęśliwe dziewczęta to: Weronika Bender, Aleksandra Bitkowska, Żaneta Jakóbczak, Gabriela Jamroż, Aleksandra Kaznowska, Sandra Litwińczuk i Milena Samulak. Konkurs odbył się 09 marca 2016 roku, przeprowadzony był on – line za pośrednictwem Internetowego Systemu Konkursowego. Organizatorem Konkursu jest Główny Inspektor Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców w Warszawie. Dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie, który odbędzie się 08 kwietnia 2016 roku w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Tomaszowie Lubelskim.









