Egzaminy gimnazjalne w naszej szkole
Od poniedziałku nasi uczniowie sprawdzają efekty trzyletniej nauki w gimnazjum. Egzamin gimnazjalny rozpoczęty! Młodzieży z naszej szkoły towarzyszy duża doza niepewności, bo to według uczniów najtrudniejszy test i bardzo wiele od niego zależy. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły dostaną się do wymarzonych szkół średnich.













