Karnawał czas zacząć
Karnawał, to czas wspaniałej, radosnej zabawy, dlatego 29 stycznia2019 r. odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa dla uczniów klas I - III. Do zabawy na tegorocznym balu zaprosił nas pan Kamil Kostur, serwując wszystkim znane i lubiane przeboje. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszystkim dopisywał wspaniały humor.
Jolanta Wołoszyn








Pod takim hasłem odbyły się uroczyste spotkania z Babciami i Dziadkami z okazji ich święta. Uczniowie z klas I - III pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali montaże słowno - muzyczne, w których wyrazili wdzięczność i oddanie swoim babciom i dziadkom. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Uczniowie w swoich klasach przygotowali również poczęstunek w postaci ciast, kawy i herbaty. Następnie obdarowali swoich gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i wzruszeń, a uśmiechy widoczne na twarzach babć i dziadków były dowodem na to, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.









