piątek 26 Cze 2026

Szukaj

„Świąteczny” Halowy Turniej Piłki Nożnej

17 grudnia odbył się „Świąteczny” Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców dla klas VII, VIII SP  i III Gimnazjum w Tarnawatce. Zawody odbyły się  w nowej hali sportowej. W turnieju systemem „każdy z każdym” rywalizowały cztery drużyny dziewcząt i cztery drużyny chłopców  z klas: III a, III b Gimnazjum  i  VII, VIII SP.  Wyniki turnieju dziewcząt przedstawiają się następująco: VII – III a 2:1, III b – VIII  0:1, III a – VIII 2:0, III b – VII 0:0, VIII – VII 3:0, III a – III b 0:0. Pierwsze miejsce zajęła klasa VIII, drugie VII, trzecie miejsce  przypadło klasie III a, na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z klasy III b. Królem strzelców została Wiktoria Fronc z klasy VIII , która zdobyła 3 bramki. Wyniki turnieju  chłopców:  III a – VII 3:0, III b – VIII 1:2, III a – VIII 2:0, III b – VII 4:1, VIII – VII 11:0, III a –III b 1:1. Zwyciężyła klasa III a, miejsce drugie zajęła  klasa VIII, trzecie III b, na czwartym została sklasyfikowana drużyna z klasy VII. Królem strzelców z ośmioma  bramkami został Karol Karasiewicz z  klasy VIII. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze zespoły słodkie upominki. Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego ZS i P w Tarnawatce.