Wyjazd integracyjny klasy VIA na lodowisko do Tomaszowa Lubelskiego
Uczniowie klasy VI A wraz z wychowawcą panem Markiem Czerwonka 24 stycznia 2019 roku uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym na do Tomaszowa Lubelskiego. Na lodowisku wesoło i mile spędziliśmy czas, doskonaląc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Po dobrej, choć krótkiej zabawie udaliśmy się na pyszny posiłek do Restauracji "Valentino". Dobre humory i równie dobra pogoda sprawiły, że wyjazd uważamy za wyjątkowo udany. Pełni wrażeń i zadowoleni wróciliśmy do szkoły, czekając na kolejny wyjazd.
Marek Czerwonka













