piątek 26 Cze 2026

Szukaj

Wyjazd integracyjny klasy VIA na lodowisko do Tomaszowa Lubelskiego

Uczniowie klasy VI A wraz z wychowawcą panem Markiem Czerwonka 24 stycznia 2019 roku uczestniczyli w  wyjeździe integracyjnym na  do Tomaszowa Lubelskiego. Na lodowisku wesoło i mile spędziliśmy czas, doskonaląc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Po dobrej, choć krótkiej zabawie udaliśmy się na pyszny posiłek do Restauracji "Valentino".  Dobre humory i równie dobra pogoda sprawiły, że wyjazd uważamy za wyjątkowo udany. Pełni wrażeń i zadowoleni  wróciliśmy do szkoły, czekając na kolejny wyjazd.

Marek Czerwonka