Bal karnawałowy najmłodszych uczniów naszej szkoły…
W dniu 17 stycznia 2013r. w murach naszej szkoły rozbrzmiewała muzyka karnawałowa. Najmłodsi uczniowie tego dnia mieli bal.
Wstępem do balu było obejrzenie przedstawienia „Kopciuszek” przygotowanego przez uczniów uczęszczających na „Koło Małych Talentów” prowadzone przez panią Elżbietę Jakubczak.
W trakcie balu rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze przebranie. Rodzice będący w komisji konkursowej mieli trudne zadanie, ponieważ było bardzo dużo ciekawych strojów.
Oficjalnego ogłoszenia wyników i wręczenia nagród dokonała pani Elżbieta Bielak. Pani Ela wystąpiła w przebraniu wróżki.
Elżbieta Jakubczak













W październiku 2012 roku nasze Gimnazjum w Tarnawatce wzbogaciło się o komputery przekazane przez Agencję Rozwoju Przemysłu w Warszawie. Dzięki tej darowiźnie wymieniliśmy kilkunastoletnie komputery z pracowni informatycznej w Gimnazjum na nowoczesny sprzęt. Ze względu na parametry techniczne, komputery będą z powodzeniem wykorzystane do pracy dydaktycznej z młodzieżą i zajęć pozalekcyjnych przez kolejne lata.










