środa 24 Cze 2026

Szukaj

„Najpiękniejsza kartka świąteczna” – VI edycja konkursu plastycznego dla przedszkolaków i uczniów klas I - III

Na przełomie listopada i grudnia została zorganizowana kolejna edycja konkursu na wykonanie najpiękniejszej pocztówki o świętach Bożego Narodzenia.

Konkurs miał na celu przybliżenie atmosfery świąt Bożego Narodzenia, podtrzymywanie tradycji wysyłania kartek świątecznych, bogacenie doświadczeń plastycznych uczniów oraz promocję uczniów zdolnych.

W tej edycji w zmaganiach wzięło udział 29 dzieci, które złożyły 31 prac.

W dniu 10 grudnia b.r. komisja w składzie: dyrektor szkoły - pani Bernadeta Wołoszyńska i nauczyciel świetlicy -  pani Teodora Świtka,  dokonała oceny prac konkursowych, biorąc pod uwagę niepowtarzalność pomysłu, estetykę, stopień włożonej pracy oraz wyraz ogólny świątecznej pocztówki.

W wyniku obrad komisji nagrody otrzymali:

-  Zofia Bartnicka z oddziału przedszkolnego 0 „a”

-  Natalia Dudek z oddziału przedszkolnego 0 „b”

-  Livia Krzyżanowska z klasy II

-  Sandra Tymczuk z klasy II

-  Mateusz Bucior z klasy II

-  Norbert Borucki z klasy II

-  Oliwia Kosz z klasy III „b”

-  Wiktoria Sidor z klasy III „b”

Wyróżnienia otrzymali:

-  Gabriela Kawa z oddziału przedszkolnego 0 „a”

-  Jakub Głogowski z klasy II

-  Mateusz Bajwoluk z klasy III „a”

-  Barbara Bartnicka z klasy III „b”

-  Kacper Samek z klasy III „b”

 Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

                                                                               Organizatorzy konkursu:

                                                                                                 Aneta Pastuszek i Barbara Tyrka