Bal Gimnazjalny 2014
W dniu 18 stycznia 2014 roku uroczystym polonezem rozpoczęliśmy w naszej szkole Bal Gimnazjalny.
W dniu 18 stycznia 2014 roku uroczystym polonezem rozpoczęliśmy w naszej szkole Bal Gimnazjalny.
17 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I Regionalnym Krasnobrodzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Zespół Szkół przy Sanatorium w Krasnobrodzie. Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce reprezentował zespół „Gama” oraz solistki: Martyna Ciupera oraz Katarzyna Kurylak. Miło nam donieść, że w konkursie odnieśliśmy sukcesy, które przedstawiają się następująco:
-zespół „Gama” – I nagroda (kat. zespoły gimnazjalne)
- Katarzyna Kurylak- I nagroda (kat. soliści gimnazjum)
- Martyna Ciupera- II nagroda (kat. soliści gimnazjum)
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Ewa Zieńko
Dnia 17. 01.2014 roku, tradycyjnie jak co roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Wszystkie przedszkolaki przygotowały piękną część artystyczną, która wywołała ogromne wzruszenie naszych gości. Zaproszeni goście obejrzeli montaż słowno muzyczny i ,,Jasełka’’ w wykonaniu naszych milusińskich. W trakcie tej uroczystości nasze babcie i dziadkowie mogli częstować się ciastem. Dodatkową niespodzianka były laurki przygotowane przez dzieci. Było bardzo magicznie.
„ W kolędowe dni, pachnie ciastem dom...
Płomień świecy drży, ciepły każdy kąt...
W kolędowy czas, jasny wstaje dzień,
Razem cały świat, nocą dobry sen...”
W dniu 16 stycznia pod hasłem „Kolędowy czas, życzeń czas…” odbyło się w klasie II uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Rozpoczęło się od prezentacji przedstawienia jasełkowego, a następnie były wiersze i piosenki dedykowane babciom i dziadkom. Dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki. Rodzice na tę okoliczność przygotowali słodki poczęstunek. Dedykowane wiersze i piosenki wzruszyły uczestników spotkania.
„Każda Babcia była małą dziewczynką.
Każdy Dziadek biegał kiedyś za piłką.
Chodzili do szkoły, potem dorastali,
Mieli piękne marzenia, ciężko pracowali.
Wychowali swoje dzieci ...
A czas leci, leci, leci ...
Dzisiaj na pociechę mają
Wnuki, które Ich kochają.”
Elżbieta Jakubczak
Współorganizatorami konkursu są:
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie:
TERMINY KONKURSU
Zgłoszenia prosimy przesyłać do p. Marka Czerwonki - przewodniczącego Konkursu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje:
Regulamin i karta zgłoszenia
Uwaga - polecamy do pracy z uczniem:
Załączniki do strony
LUBELSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI ODDZIAŁ W ZAMOŚCIU ORGANIZUJE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 X JUBILEUSZOWY REGIONALNY KONKURS INFORMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MYSZK@
Współorganizatorami konkursu są:
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie:
TERMINY
Zgłoszenia prosimy przesyłać do p. K. Kołcona - przewodniczącego Konkursu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./"> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje:
Regulamin i karta zgłoszenia!
Uwaga - polecamy do pracy z uczniem:
Załączniki do strony