środa 24 Cze 2026

Szukaj

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO W TOMASZOWIE LUBELSKIM

 W dniu 10 grudnia 2013r. w  naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego w Tomaszowie Lubelskim    -  policjantów - panią Martę Margolt   starszego sierżanta i pana Piotra Mroczkowskiego sierżanta sztabowego. Spotkanie odbyło się w  dwóch grupach: uczniowie klas 0-III i klas IV-VI.  Podczas spotkania policjanci przypomnieli uczniom o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować, korzystać z Internetu, oraz jak reagować w sytuacji różnych zagrożeń. Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Uczulili uczniów na zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach w okresie zimowym, a także podczas  zabaw zimowych.
 Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania, dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. 

Elżbieta Jakubczak