TEATRZYK „KOT W BUTACH”
W dniu 10 grudnia 2013r. dzieci z klas 0-III obejrzały przedstawienie pt. „Kot w butach”. Przedstawienie przygotowali aktorzy teatru objazdowego „FOT-MAG” z Nowego Sącza. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem obejrzały prezentowaną sztukę i gromkimi brawami nagrodziły aktorów.
Po zakończeniu przedstawienia aktorzy zapoznali z elementami tańca breakdance. Ten unikatowy taniec z dużą ilością elementów sprawnościowych oraz kroków wykonywanych w „parterze”, czyli rękami i nogami wywołał wielkie zainteresowanie wśród dzieci.
Elżbieta Jakubczak













