środa 24 Cze 2026

Szukaj

I Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek Krasnobród 2014

17 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w I Regionalnym Krasnobrodzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Zespół Szkół przy Sanatorium w Krasnobrodzie. Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce reprezentował zespół „Gama” oraz solistki: Martyna Ciupera oraz Katarzyna Kurylak. Miło nam donieść, że w konkursie odnieśliśmy sukcesy, które przedstawiają się następująco:

-zespół „Gama” – I nagroda (kat. zespoły gimnazjalne)

- Katarzyna Kurylak- I nagroda (kat. soliści gimnazjum)

- Martyna Ciupera- II nagroda (kat. soliści gimnazjum)

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

                                                                                                 Ewa Zieńko