I Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek Krasnobród 2014
17 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I Regionalnym Krasnobrodzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Zespół Szkół przy Sanatorium w Krasnobrodzie. Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce reprezentował zespół „Gama” oraz solistki: Martyna Ciupera oraz Katarzyna Kurylak. Miło nam donieść, że w konkursie odnieśliśmy sukcesy, które przedstawiają się następująco:
-zespół „Gama” – I nagroda (kat. zespoły gimnazjalne)
- Katarzyna Kurylak- I nagroda (kat. soliści gimnazjum)
- Martyna Ciupera- II nagroda (kat. soliści gimnazjum)
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Ewa Zieńko













