DWA MIESIĄCE Z ŻYCIA PRZEDSZKOLAKA
W dniu 29 października przedszkolaki z oddziału przedszkolnego prezentowały się swoim rodziców. To było niecodzienne spotkanie, w którym uczestniczyła dyrektor szkoły pani Bernadeta Wołoszyńska i rodzice. Przedszkolaki zaprezentowały program pt. „Dwa miesiące z życia przedszkolaka”. Były piosenki, wierszyki, zabawy, a także praktyczne ćwiczenia w mówieniu, liczeniu. Na koniec spotkania pani dyrektor wręczyła dzieciom liczydło oraz znaczki odblaskowe. To była pierwsza prezentacja przedszkolaków dla tak zacnego grona. Dzieci były zadowolone z tej prezentacji, mam nadzieję, że rodzice również. Tego dnia rodzice otrzymali informację o diagnozie przedszkolnej ich pociech.
Elżbieta Jakubczak




28 października, po zajęciach lekcyjnych uczniowie klasy III uczestniczyli w pieszym rajdzie na stawy w Tarnawatce. Rajd odbywał się w ramach zajęć do wyboru z wychowania fizycznego. Opiekunami młodzieży byli: pani Renata Litwińczuk i pan Mariusz Litwińczuk.

1 listopad – jest dniem pamięci o naszych bliskich, którzy już od nas „odeszli” i tych, którzy zginęli o walkach o wolność. Przedszkolaki też o tym wiedzą. Wykorzystując piękną pogodę 28 października odwiedziliśmy groby żołnierskie na cmentarzu w Tarnawatce. Zapaliliśmy znicze, odmówiliśmy modlitwę i minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych żołnierzy.










