wieczór andrzejkowy
„ Listopad gdy już kończy dzień i gwiazdką się pokaże spotkamy się przy blasku świec, tak jak tradycja każe zaszczeka pies, gęś złapie ser i buty staną w rzędzie, na wodę wosk poleje się i tajemniczo będzie. Niech wieczór ten obieca nam dni piękne i los nowy niech spełnią się najlepsze z wróżb w ten wieczór andrzejkowy”.
Wróżby, czary, przepowiednie wprowadziły nasze przedszkolaki w magiczną atmosferę tego święta. Nie zabrakło lania wosku przez ucho od klucza, czy ustawiania butów. Z wielkim zaciekawieniem wbijały w serce szpilkę, na którego odwrocie napisane było imię przyszłej żony lub męża, a także próbowały dowiedzieć się jaki zawód będą wykonywać w przyszłości. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały tańce przy muzyce magnetofonowej.
Andrzejkowe zabawy dostarczały wszystkim uczestnikom wiele niezapomnianych przeżyć i emocji.
A teraz czekamy na Świętego Mikołaja.
Wychowawcy grup
Dorota Piróg
Anita Jędruszczak






Z wielką radością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły- Jakub Bucior zdobył nagrodę- tablet w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Literackim „Święty Mikołaj w oczach współczesnych dzieci i młodzieży- i Ty możesz zostać św. Mikołajem”. Praca Jakuba była jedną z 1024 prac, które wpłynęły na konkurs plastyczny.









