Powiatowy Konkurs „Polacy, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości”
13 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. VI Aleksandra Krzeszowska i Aleksandra Galas. Uczennice wykonały album o Fryderyku Chopinie
pt. „ Fryderyk Chopin i jego świat”. Na konkurs wpłynęło ponad 90 prac z całego powiatu.
Nasze uczennice otrzymały wyróżnienie. Rozdanie nagród poprzedziła nowoczesna wersja przedstawienia pt.„Kopciuszek” w wykonaniu uczniów tamtejszej szkoły. Do konkursu uczennice przygotowała Wiesława Pióro.







8 czerwca 2018 r. odbył się spływ kajakowy, w którym wzięli udział uczniowie klasy III „a” i III „b” gimnazjum. Trasa spływu wiodła z Obroczy, przez Zwierzyniec, do miejscowości Bagno. Idealna pogoda, piękne krajobrazy, a nade wszystko dobre nastroje i humory gwarantowały wspaniały wypoczynek. Spływ był ostatnią imprezą rekreacyjną, wieńczącą trzyletni okres współpracy i wypoczynku obu klas.










