Śpiewające życzenia …
W dniu 8 marca dzieci z „Małego chórku” koncertowały w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnawatce. Piosenką „Być kobietą”, wprowadziły wszystkich uczestników w radosny nastrój świętowania. Doceniając urok, czar, powab wszystkich pań, zadedykowały im piosenkę „Bo z dziewczynami” . Piękna mała pani czarowała małego pana przy piosence „Czy ten pan i pani”. Na koniec koncertu wybrzmiały słowa piosenki „Los nam pisze na dłoniach drogi swe,otwórz mapę życia i czytaj,są tam rzeki przyjaźni i mosty serc,są doliny cierpienia i wzgórza cienia”, które stanowiły przesłanie dla wszystkich pań , aby odnajdywały w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich osobach siłę i piękno stworzenia, aby szły przez życie z odwagą i wielką miłością w sercu.
Tegoroczny koncert prowadzili uczniowie klasy V – Patryk Rachański i Dominik Kołodziej. Opiekunowie dzieci pani Elżbieta Jakubczak i pani Ewa Zieńko- Bajwoł otrzymały kwiatki i podziękowania od Wójta Gminy Tarnawatka pana Piotra Pasiecznego, a wszyscy występujący słodkie upominki.
Elżbieta Jakubczak





Pięknie recytowało wiersze księdza Pawła z gminy Podhorce 24 uczestników 6 marca 2017 r. Ze szkoły podstawowej w konkursie wzięło udział 10 uczniów i 14 gimnazjalistów. Zwycięzcy wyłonieni przez komisję w składzie: pani wicedyrektor Dorota Ciećko, pani Alicja Mazur i pani Małgorzata Knafel będą prezentować się w Podhorcach.
Dnia 27 lutego 2017 roku odbyło się w przedszkolu spotkanie edukacyjno-rozrywkowe pt. "Bezpiecznie z prądem".










