czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę”

1 marca 2017 roku 18 gimnazjalistów przystąpiło do I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „ Trzymaj Formę” . Organizatorami konkursu są: Główny Inspektor Sanitarny, Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców oraz Fundacja Żywność, Aktywność Fizyczna i Zdrowie. Główny cel konkursu obejmuje zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie wśród młodzieży gimnazjalnej, w szczególności poprzez pogłębienie wiedzy na temat prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia oraz ich znaczenia dla organizmu człowieka. Pierwszy etap szkolny przeprowadzony został on-line za pośrednictwem internetowego systemu konkursowego w szkolnej pracowni informatycznej. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu została powołana szkolna komisja konkursowa w składzie:

  • Pani Dorota Ciećko - przewodnicząca,
  • Pani Renata Litwińczuk - koordynator programu,
  • Pan Marek Czerwonka - informatyk.

Do konkursu uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem szkolnego koordynatora programu „Trzymaj Formę” pani Renaty Litwińczuk. Ogłoszenie listy laureatów pierwszego etapu nastąpi w terminie do 24 marca 2017 roku.

Renata Litwińczuk