Mikołajki w naszej szkole.

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzu i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w mikołajkowych czapkach. Po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Przed Mikołajem zaprezentowały się dzieci z klasy II, które przygotowała wychowawczyni pani Elżbieta Bielak. Dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki i tańce, a także obiecały, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim nauczycielom.
To był fajny, ciekawy dzień. Długo będą go pamiętać. Mikołajki rozpoczynają czas choinki, kolędy, śniegu. A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia.



30 listopada bieżącego roku swój finał będzie miał projekt „BohaterON – włącz historię!”, którego celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Nasza szkoła również wzięła w nim udział. Uczniowie klas I – III podczas zajęć świetlicowych poznali i utrwalili uniwersalne znaczenie takich pojęć jak ojczyzna 









