sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Język polski/ Klasa VIII/ 25.06.2020

Temat: Podsumowanie pracy na lekcjach języka polskiego.

Drodzy Ósmoklasiści!

To już ostatnia nasza lekcja języka polskiego. Czas na podsumowanie pracy i na spojrzenie naprzód, zaplanowanie przyszłości.

Dziękuję za piękną pracę wielu osób, które dbają o własny rozwój. Gratuluję pięknych wyników. Jesteście dumą naszej szkoły!

Przed Wami nowe wyzwania i naprawdę każdy i każda z Was ma wielką, niepowtarzalną szansę na osiągnięcie sukcesu.

Życzę Wam ułożenia pięknych planów na przyszłość i wytrwałej ich realizacji punkt po punkcie. Realizujcie swoje marzenia, bądźcie zawsze tam, gdzie mieszkają PRAWDA, DOBRO i PIĘKNO.

Pozdrawiam Was serdecznie

Alicja Mazur

 

Zapraszam do obejrzenia prezentacji, która będzie pomocna w planowaniu dalszej drogi życia i mądrego dokonywania wyborów: https://view.genial.ly/5ec1252a4a81770d9df52147/presentation-isc-wlasna-droga