środa 24 Cze 2026

Szukaj

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka w Publicznym Gimnazjum

 

 

30 września przypadał Dzień Chłopaka w Publicznym Gimnazjum w Tarnawatce. W naszej szkole klasowe obchody tego święta odbywały się na godzinach wychowawczych. Koleżanki z każdych klas przygotowały dla swych kolegów drobne prezenty oraz poczęstunek. Natomiast  We wtorek 2 października 2012 r. uczniowie bawili się na dyskotece zorganizowanej z tej właśnie okazji. Była to pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym. Od 16.00 do 20.30 uczniowie naszej szkoły bawili się w rytmach gorących hitów i najnowszych piosenek polskich i zagranicznych list przebojów. Zabawa była świetna!!!! Więcej zdjęć w galerii.

 

Fotoreportaż z Dnia Chłopaka