czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

Pamiętamy, o poległych…

Przed Wszystkimi Świętymi uczniowie naszej szkoły pamiętali o tych, którzy polegli w obronie naszej ojczyzny. Wraz z wychowawczyniami tradycyjnie udali się na pobliski cmentarz. Złożyli wiązanki oraz zapalili znicze na grobach żołnierskich. Następnie w milczeniu i modlitwie oddali im hołd.

Jolanta Wołoszyn