Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dnia 15 września 2016 przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszym gimnazjum.
Wybory zostały poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Wyboru dokonano spośród 12 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Szymon Maliborski (IIIa), Iza Skali (IIb) oraz Magdalena Majdańska (IIa) czuwali nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był dotychczasowy opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Agnieszka Giera.
Zgodnie z Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:
Dawid Szokało (IIIa) – przewodniczący
Gabriela Jamroż (IIIa) – zastępca przewodniczącego
Mateusz Krzyżanowski (Ia) – sekretarz
Równocześnie odbyły się wybory na opiekuna SU, którym ponownie została pani Agnieszka Giera.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Ewa Gruszka













