czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 Dnia 15 września 2016 przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszym gimnazjum.

 Wybory zostały poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Wyboru dokonano spośród 12 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Szymon Maliborski (IIIa), Iza Skali (IIb) oraz Magdalena Majdańska (IIa) czuwali nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był dotychczasowy opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Agnieszka Giera.

 Zgodnie z Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

 Dawid Szokało (IIIa) – przewodniczący

 Gabriela Jamroż (IIIa) – zastępca przewodniczącego

 Mateusz Krzyżanowski (Ia) – sekretarz

 Równocześnie odbyły się wybory na opiekuna SU, którym ponownie została pani Agnieszka Giera.

 Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 Ewa Gruszka