GRUPA AZOTY FUNDUJE NASZYM PIERWSZAKOM PLECAKI
13 września 2016r. był dniem wyjątkowym i niezapomnianym, a to wszystko za sprawą Grupy Azoty, która ufundowała naszym pierwszakom plecaki. W tym niecodziennym spotkaniu uczestniczyli: wicekurator oświaty w Lublinie pan Eugeniusz Pelak, Wójt Gminy Tarnawatka pan Piotr Pasieczny, dyrektorki szkoły pani Bernadeta Wołoszyńska i pani Dorota Ciećko, wychowawczyni klasy pierwszej pani Elżbieta Jakubczak, rodzice oraz przedstawiciele Telewizji Lublin. Na początku spotkania głos zabrała dyrektor szkoły pani Bernadeta Wołoszyńska, która podzieliła dziecięcą radość z ufundowanych plecaków, dziękując przede wszystkim sponsorom. W trakcie głos zabrał także wicekurator, który podkreślił, że bardzo chciał odwiedzić naszą szkołę i że taka akcja jest potrzebna. Obdarowywanie innych jest szlachetnym gestem. Pani Małgorzata Mazur – mama pierwszoklasisty, podsumowała, że takie prezenty są dużym odciążeniem budżetu domowego. Po otrzymaniu plecaków w ramach podziękowania pierwszoklasiści zaprezentowali wiersz i piosenkę oraz wręczyli zaproszonym gościom laurki. Pełni ciekawości udali się do swojej sali, gdzie sprawdzili zawartość plecaków. Cieszyli się i dziwili, że plecaki mogą zawierać tyle różnych przyborów. Po spotkaniu, z nowymi plecakami na plecach udali się do domu. Składamy gorące podziękowania Grupie Azoty za wyróżnienie naszej szkoły i sponsoring. Transmisję z tego spotkania można obejrzeć w TVP3 24 września o godz.18.55, a powtórkę w dniu 25 września też o tej samej godzinie.
Zapraszamy do obejrzenia.
Elżbieta Jakubczak













