czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

PODSUMOWANIE WYNIKÓW NAUCZANIA I ZACHOWANIA

 W dniu 03 lutego odbył się apel szkolny podsumowujący I semestr roku szkolnego 2015/2016. Dyrektor szkoły pani Bernadeta Wołoszyńska  przedstawiła wyniki klasyfikacji. W I semestrze najwyższą średnią w szkole uzyskała kl. IV - 4,25.
Ogółem w szkole mamy 17 uczniów wyróżnionych. Uczniowie wyróżnieni
 z klasy  IV: Aleksandra Krzeszowska, Wiktoria Sytek, Karolina Bartoszyńska, Julia Goch, Amelia Rybaczyńska, Dominik Kołodziej, Patryk Rachański,
 z klasy V: Sandra Tymczuk, Zuzanna Źróbek, Patrycja Pasieczna, Anna Palak, Norbert Borucki, z klasy VI a: Jakub Bucior, Łukasz Bucior, Mariola Kosak, Kacper Litwińczuk, Zuzanna Wysocka. Najwyższą średnią w szkole 5.45 uzyskała Sandra Tymczuk – uczennica klasy piątej.
Pani dyrektor podkreśliła, że na uwagę zasługuje wysoka frekwencja uczniów.
W I semestrze wyniosła 94,99. Najwyższą frekwencję uzyskała kl. I b-96,99% .
60 uczniów uzyskało 100% frekwencję.

Stypendium Wójta Gminy Tarnawatka otrzymali: Sandra Tymczuk kl.V, Zuzanna Źróbek kl.V,  Jakub Bucior kl.VIa, Łukasz Bucior kl.VIa, ,Kacper Litwńczuk kl.VIa

Pani dyrektor pogratulowała wszystkim tym, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i  systematycznie uczęszczali do szkoły oraz podziękowała nauczycielom, za trud jaki wkładają, aby te wyniki były coraz wyższe, a pozostałych uczniów zachęciła do podwyższania swoich ocen poprzez solidną i systematyczną pracę.

Podczas apelu zostały wręczone dyplomy i  nagrody rzeczowe dla Jakuba Buciora  i Łukasza Buciora. Jakub zdobył nagrodę  w kategorii klas IV-VI w XXIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim „Moje Boże Narodzenie”, a praca Łukasza została zakwalifikowana do wystawy. Gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Jakubczak