Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.
W tym dniu w Gimnazjum w Tarnawatce odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Pani wicedyrektor Dorota Ciećko serdecznie powitała po wakacjach uczniów, nauczycieli, a także pozostałych pracowników szkoły. Przedstawiła również wszystkim zebranym nowych nauczycieli: panią Katarzynę Tchurzewską – nauczyciela geografii oraz pana Grzegorza Piwko – nauczyciela fizyki. Następnie życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym.













