1 listopada 2021 - akcja Samorządu Uczniowskiego
Dnia 29 października 2021 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego razem z opiekunem p. Agnieszką Giera udali się na cmentarz parafialny, by złożyć symboliczne wiązanki oraz znicze na mogiłach, którymi od lat opiekuje się szkoła. Uczniowie uprzątnęli żołnierskie groby oraz pomnik Mieczysława Kosza. Co roku porządkujemy te miejsca, dbając, by pamięć o nich była ciągle żywa.
Samorząd Uczniowski













