piątek 26 Cze 2026

Szukaj

„Kolory Niepodległości”– wyróżnienie dla Alicji.

Praca Alicji Mireckiej z klasy II została wyróżniona  w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kolory Niepodległości”. Organizatorem Konkursu był Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Zieliński. Współorganizatorami: Wojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty, IPN Oddział w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu. Konkurs odbywał się  pod honorowym patronatem  Prezesa  Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Cieszymy się, że praca Ali została zauważona przez komisję konkursową. Gratulujemy i życzymy rozwijania artystycznych pasji.

Elżbieta Jakubczak