piątek 26 Cze 2026

Szukaj

Protokół Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Jestem małym patriotą”

Tarnawatka, 04.11.2021r.

 

Protokół  Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Jestem małym patriotą”

objętego honorowym patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Zielińskiego i Wójta Gminy Tarnawatka Piotra Pasiecznego.

Do konkursu przeprowadzonego w ścisłym reżimie sanitarnym zgłosiło się 51 recytatorów. Obserwatorami byli: Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Tarnawatce: Dorota Ciećko i Barbara Kierepka oraz Sekretarz Gminy Tarnawatka-  Marian Szałapski. Wykonawców oceniała komisja ekspertów:  Alicja Mazur, Małgorzata Knafel i Aneta Mużacz.

 

W kategorii przedszkola tytuł laureata otrzymali:

  1. Hanna Mużacz z grupy 4- latków;
  2. Łucja Kłos  z grupy 4- latków;
  3. Emila Kurzępa z grupy 4- latków;
  4. Nina Krajewska z grupy 4- latków;
  5. Aleksander Mużacz z grupy5- latków;
  6. Iga Jasińska z grupy5- latków;
  7. Adrian Rembisz z grupy5- latków;
  8. Nikola Antoniak z grupy 6- latków;
  9. Michał Berbeć z grupy 6- latków.
     

W kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej  tytuł laureata otrzymali:

  1. Natalia Gardzioła – kl.2 - SP Huta Tarnawacka;
  2. Kinga Moskwa- kl.1- SP Tarnawatka;
  3. Jakub Jakimczuk- kl.2- SP Tarnawatka;
  4. Anita Berbeć – kl.3a - SP Tarnawatka;
  5. Maja Bul- kl.3b - SP Tarnawatka.

Wyróżnienia w kategorii przedszkola:

 Julia Gardzioła  z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej  w Hucie Tarnawackiej;   Aleksander Józefczuk-z grupy 3 –latków;

Agata Najda z grupy 4 -latków;

Aleksandra Dąbrowska z grupy mieszanej;
Milena Szokało  i Mikołaj Pasieczny z  grupy 5- latków;

Wojciech Najda, Maja Świder, Aleksander Szczepaniuk z grupy 6 latków z przedszkola w Tarnawatce.

 

Wyróżnienia w kategorii klas 1-3:

 Hanna Antoszak – kl.2 ze Szkoły Podstawowej  w Hucie Tarnawackiej oraz  uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tarnawatce: Zuzanna Palak- kl.1;Lena Niedzielska, Maja

Wawrzusiszyn, Jonatan Dudek, Joanna Morwińska – kl.2;Wojciech Kudyba, Bartosz Adamczuk – kl.3a; Zuzanna Klich – kl.3b.

Wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów i wyróżnionych recytatorów odbędzie się w dniu

10 listopada podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Laureaci konkursu zaprezentują swoje utwory dla zaproszonych gości, nauczycieli
i najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Komisja konkursowa