Protokół Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Jestem małym patriotą”
Tarnawatka, 04.11.2021r.
Protokół Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Jestem małym patriotą”
objętego honorowym patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Zielińskiego i Wójta Gminy Tarnawatka Piotra Pasiecznego.
Do konkursu przeprowadzonego w ścisłym reżimie sanitarnym zgłosiło się 51 recytatorów. Obserwatorami byli: Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Tarnawatce: Dorota Ciećko i Barbara Kierepka oraz Sekretarz Gminy Tarnawatka- Marian Szałapski. Wykonawców oceniała komisja ekspertów: Alicja Mazur, Małgorzata Knafel i Aneta Mużacz.
W kategorii przedszkola tytuł laureata otrzymali:
- Hanna Mużacz z grupy 4- latków;
- Łucja Kłos z grupy 4- latków;
- Emila Kurzępa z grupy 4- latków;
- Nina Krajewska z grupy 4- latków;
- Aleksander Mużacz z grupy5- latków;
- Iga Jasińska z grupy5- latków;
- Adrian Rembisz z grupy5- latków;
- Nikola Antoniak z grupy 6- latków;
- Michał Berbeć z grupy 6- latków.
W kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej tytuł laureata otrzymali:
- Natalia Gardzioła – kl.2 - SP Huta Tarnawacka;
- Kinga Moskwa- kl.1- SP Tarnawatka;
- Jakub Jakimczuk- kl.2- SP Tarnawatka;
- Anita Berbeć – kl.3a - SP Tarnawatka;
- Maja Bul- kl.3b - SP Tarnawatka.
Wyróżnienia w kategorii przedszkola:
Julia Gardzioła z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej; Aleksander Józefczuk-z grupy 3 –latków;
Agata Najda z grupy 4 -latków;
Aleksandra Dąbrowska z grupy mieszanej;
Milena Szokało i Mikołaj Pasieczny z grupy 5- latków;
Wojciech Najda, Maja Świder, Aleksander Szczepaniuk z grupy 6 latków z przedszkola w Tarnawatce.
Wyróżnienia w kategorii klas 1-3:
Hanna Antoszak – kl.2 ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tarnawatce: Zuzanna Palak- kl.1;Lena Niedzielska, Maja
Wawrzusiszyn, Jonatan Dudek, Joanna Morwińska – kl.2;Wojciech Kudyba, Bartosz Adamczuk – kl.3a; Zuzanna Klich – kl.3b.
Wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów i wyróżnionych recytatorów odbędzie się w dniu
10 listopada podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Laureaci konkursu zaprezentują swoje utwory dla zaproszonych gości, nauczycieli
i najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Komisja konkursowa













