piątek 26 Cze 2026

Szukaj

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kolory Niepodległości"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W październiku nasza szkoła i przedszkole przystąpiły do Powiatowego Konkursu Plastycznego  „Kolory Niepodległości", którego celem było popularyzowanie wiedzy o tematyce patriotycznej w formie plastycznej. Komisje konkursowe w składzie: pani dyrektor Dorota Ciećko, pani wicedyrektor Barbara Kierepka i pani Anita Jędruszczak oraz panie Ewa Zieńko, Julita Majdanik i Iwona Hucik wyłoniły 3 laureatów ze szkoły podstawowej i 3 z przedszkola, których prace zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Ze szkoły podstawowej prace uczniów klasy II: Alicji Mireckiej, Mai Wawrzusiszyn oraz Leny Sowiak (op. p. Elżbieta Jakubczak).

Z przedszkola prace: Aleksandry Włoszczuk (op. p. Jolanta Wołoszyn), Agaty Najda (op. p. Barbara Tyrka) oraz Oliwii Matwiejszyn (op. p. Dorota Piróg).

Gratulujemy naszym artystom i życzymy powodzenia w następnym etapie konkursu.

Jolanta Wołoszyn