ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
24 czerwca 2021r. godz. 16.00 - Msza św. w kościele parafialnym sprawowana w intencji uczniów i ich rodziców, wychowawców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, w podziękowaniu Panu Bogu za udzielone łaski w minionym roku szkolnym i prośbę o błogosławieństwo na czas wakacji.
25 czerwca 2021r. godz. 8.15 – uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Tarnawatce. Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego uroczystość będzie miała następujący przebieg:
- Spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach.
- Wysłuchanie audycji radiowej:
- pożegnanie ósmoklasistów,
- podsumowanie roku szkolnego 2020/2021- dyrektor ZSiP w Tarnawatce.
Odjazd uczniów dowozem zorganizowanym – ok. 9.30.
Bernadeta Wołoszyńska
Dorota Ciećko













