Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!
Tarnawatka dn. 30.08.2020 r
Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!
Zbliża się nowy rok szkolny 2020/2021.Po długiej przerwie uczniowie i nauczyciele wrócą do swoich obowiązków. W naszej placówce sytuacja epidemiologiczna zmienia się bardzo dynamicznie, wymusza konieczność szybkiego reagowania, podejmowania i zmieniania podjętych wcześniej decyzji.
Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020r. w systemie zdalnym. W tym dniu wychowawcy spotkają się z uczniami online.
2 września 2020r. wracamy do szkoły i rozpoczynamy zajęcia w systemie stacjonarnym.
Sytuacja epidemiczna w Przedszkolu zmusiła nas do podjęcia decyzji o wychowaniu przedszkolnym w systemie zdalnym w dniach od 1 do 4 września 2020 r. Od 7 września planujemy edukację stacjonarną.
W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników będziemy pracować w ścisłym reżimie sanitarnym. Będą wdrażane procedury mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID 19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Stosowne dokumenty zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej placówki. Wszystkich członków społeczności szkolnej prosimy o ich przestrzeganie. Rozumiemy obawy rodziców. Dołożymy wszelkich starań, aby uczniowie byli bezpieczni.
U progu nowego roku szkolnego życzymy wszystkim, aby był spokojny, a przede wszystkim bezpieczny, by przyniósł sukcesy uczniom i satysfakcję rodzicom.
Bernadeta Wołoszyńska
Dorota Ciećko













