środa 24 Cze 2026

Szukaj

SPOTKANIE Z PANIĄ WIESIĄ

30 października 2013 roku odwiedziła nas, klasę IIIA pani Wiesława Gruner – nasza była wychowawczyni. Spotkanie odbyło się w sali nr 5 , a uczestniczyły w nim pani wicedyrektor naszego gimnazjum Dorota Ciećko i  obecna wychowawczyni pani Renata Litwińczuk. Przy herbatce i ciasteczku miło powspominaliśmy wspólnie spędzone chwile.

                         Uczniowie klasy IIIA