środa 24 Cze 2026

Szukaj

6 grudnia - Mikołajki w SP

 Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się Mikołaj.  Dzieci powitały  go wierszami i piosenkami, a Mikołaj też podzielił ich radość i wspólnie z nimi zatańczył  oraz zaśpiewał  solo. Rozdawanie prezentów rozpoczął od pań dyrektorek. Nikogo nie pominął. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie prezenty. Szczególnie dużo prezentów dostały dzieci z oddziału przedszkolnego, ponieważ Mikołaja wsparli uczniowie z klas starszych włączając się  do organizowanej po raz kolejny w szkole akcji – „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem” . Program mikołajkowy przygotowała pani Elżbieta Bielak, a Mikołaja powitały dziewczynki z klasy drugiej  z „Małego chórku” przygotowane przez panią Elżbietę Jakubczak.

Elżbieta Jakubczak