6 grudnia - Mikołajki w SP
Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się Mikołaj. Dzieci powitały go wierszami i piosenkami, a Mikołaj też podzielił ich radość i wspólnie z nimi zatańczył oraz zaśpiewał solo. Rozdawanie prezentów rozpoczął od pań dyrektorek. Nikogo nie pominął. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie prezenty. Szczególnie dużo prezentów dostały dzieci z oddziału przedszkolnego, ponieważ Mikołaja wsparli uczniowie z klas starszych włączając się do organizowanej po raz kolejny w szkole akcji – „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem” . Program mikołajkowy przygotowała pani Elżbieta Bielak, a Mikołaja powitały dziewczynki z klasy drugiej z „Małego chórku” przygotowane przez panią Elżbietę Jakubczak.
Elżbieta Jakubczak













