czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

SZLAKIEM CYGAŃSKIEJ MUZYKI

 W środę 11 kwietnia 2018r. uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum wybrali się na występ zespołu „Tamburino” do Tomaszowskiego Domu Kultury, pod opieką pani Renaty Litwińczuk, Moniki Borek, Klaudii Kostrubiec i pana Mariusza Litwińczuka.

 "Szlakiem cygańskiej muzyki" to hasło przewodnie występu.

Na scenie pojawiły się nasze dwie koleżanki, a mianowicie Izabela Skali z klasy 3b i Amelia Pasieczna z klasy 2a.

Piękne stroje, wspaniały taniec i dynamiczne ruchy - wszystko to kojarzyło nam się z muzyką oraz kulturą romską.

Organizatorom dziękujemy serdecznie za wyjazd, ponieważ mogliśmy zobaczyć i docenić starania naszych uczniów ze szkoły, ale i nie tylko.

Po koncercie wszyscy udali się na lody i miło spędzili czas w parku.

 

                                              Mariola Kosak kl.IIb