czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

Klaun Walduś w naszej szkole

W dniu 22 marca w naszej szkole gościł klaun Walduś i Bonifacio. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Higiena, to ważna sprawa, dobrego zdrowia to podstawa”.
Klaun zabawiał uczniów  ciekawymi sztuczkami, ale także wskazywał, jak należy dbać o higienę. Do występów angażował chętnych uczniów. Uczniowie świetnie się bawili  i uczyli poprzez zabawę. To było bardzo ciekawe spotkanie.

Elżbieta Jakubczak