czwartek 25 Cze 2026

Szukaj

Bawimy się w karnawale

"Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale".

W przedszkolu w Tarnawatce-Tartak też odbył się bal. W środę

1 lutego sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Wszyscy świetnie bawili się uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, które prowadził DJ Karol. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wiele radości sprawiły dzieciom bańki mydlane, których każde chciało złapać jak najwięcej. W trakcie karnawałowych saleństw można było posilić się słodką przekąską i napić herbatki.

Następny bal dopiero za rok.