Piknik Rodzinny 2016
17 czerwca 2016 roku po raz trzeci na boisku w Tarnawatce Tartak odbył się Piknik Rodzinny dla przedszkolaków i ich rodzin. Na spotkanie przybyli również zaproszeni strażacy z OSP w Tarnawatce, którzy przygotowali pokazy strażackie oraz zapoznali wszystkich z wyposażeniem swojego wozu. Dzieci miały możliwość wejść do środka samochodu strażackiego, siąść za kierownicą w kasku na głowie i poczuć się jak prawdziwi strażacy. Następnie odbyły się mini zawody strażackie, w których brały udział dzieci i ich rodzice. Przegranych nie było. Najzabawniejszą konkurencją był bieg w gumowych butach, które młodszym dzieciom sięgały prawie po pas. Po sportowych zmaganiach wszyscy udali się na grillowanie, w czasie którego ze smakiem zjedli kiełbasę ufundowaną przez panią Małgorzatę Bartoszyńską.
Z powodu silnego wiatru nie został rozłożony dmuchany plac zabaw. Na tę atrakcję dzieci musiały poczekać do wtorku 21 czerwca. Wtedy pogoda już dopisała i wszystko odbyło się zgodnie z planem. Na pikniku panowała miła i serdeczna atmosfera. Wszyscy dobrze się bawili! Do zobaczenia za rok!
wychowawcy grup













