piątek 26 Cze 2026

Szukaj

Protokół z posiedzenia Komisji Przedszkolnego Konkursu Plastycznego „Czyste powietrze wokół nas”

  W konkursie wzięły udział dzieci z grup: „Biedronki”, „Mrówki” i „Pszczółki”. Celem konkursu było: promowanie i upowszechnianie wśród dzieci zdrowego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego.         Dnia 16.05.2023r. komisja konkursowa w składzie: p. Jolanta Wołoszyn, p. Anita Jędruszczak, p. Iwona Hucik postanowiła wyróżnić prace następujących dzieci:

 Grupa „Biedronki”

  1. Lena Gozdek
  2. Szymon Szuper
  3. Anna Jakimczuk
  4. Michał Biront
  5. Róża Miśkiewicz

             Grupa „Pszczółki”

  1. Milena Szokało
  2. Alicja Bukała
  3. Iga Jasińska
  4. Aleksandra Dąbrowska

             Grupa „Mrówki”

  1. Aleksander Mużacz
  2. Oliwia Bednarz
  3. Daria Maryńczak
  4. Zofia Skroban

 Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.