POKAZY STRAŻCKIE DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Dnia 26 maja się na boisku w Tarnawatce – Tartaku odbyły się pokazy strażackie dla przedszkolaków. Kiedy dotarliśmy na miejsce strażacy już na nas czekali. Opowiedzieli nam o ciężkiej pracy strażaka. Zapoznali z wyposażeniem wozu strażackiego, do którego każdy mógł wejść, zobaczyć i usiąść za kierownicą. Każde dziecko mogło przez chwilę poczuć się prawdziwym strażakiem mając na głowie hełm strażacki i sikawkę w ręku. Najbardziej dzieciom podobała się demonstracja kołowania armatki wodnej.
Wszyscy wspaniale się bawili.













