Dzień Kobiet w Przedszkolu 2022
"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek -
To jest od chłopców upominek"
Zbigniew Jeżyna
8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy z grup: Biedronki i Pszczółki przygotowali dla dziewczynek i pań krótki program artystyczny składający się z wierszyków, piosenek i tańców. Artyści za swój wspaniały występ nagrodzeni zostali uśmiechem i wielkimi brawami. Chłopcy złożyli również życzenia i wręczyli wszystkim koleżankom lizaki - kwiatki, a paniom goździki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. W tym dniu chłopcy zachowywali się wyjątkowo, a na dziewczęcych buziach malował się uśmiech. Wszystkie panie i dziewczynki serdecznie dziękują chłopcom za życzenia i upominki.














