WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA
W dniu 19.05.2014 roku dzieci z Gminnego Przedszkola w Tarnawatce – Tartak wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski, która miała charakter poznawczy i edukacyjny. Maluchy uczestniczyły w ciekawych zajęciach edukacyjnych. Pogłębiły swoją wiedzę na temat lasu i jego mieszkańców, obejrzały ciekawe eksponaty przyrodnicze. Potem udały się na ścieżkę edukacyjną oraz do ogrodu botanicznego ,, AROBORETUM’’, w którym zobaczyły rzadkie gatunki drzew obcego pochodzenia. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki otrzymały opaski odblaskowe i podziękowały za wspaniałą lekcję przyrody.













