Wycieczka do "Stadniny pod lasem" w Dąbrowie Tomaszowskiej
29 września 2021 r. dzieci z grupy „Biedronek” z Przedszkola w Tarnawatce wybrały się na wycieczkę autokarową do stadniny koni w Dąbrowie Tomaszowskiej. Każdy przedszkolak mógł z bliska przyjrzeć się zwierzętom, ich stajniom i wybiegom. Przedszkolaki pod czujnym okiem instruktora skorzystały z lekcji jazdy konnej na zamkniętym padoku. Kolejną atrakcją był przejazd zaprzęgiem konnym po lesie. Dzieci obserwowały las w jesiennej szacie i śpiewały piosenki. Następnie „ Biedronki” bawiły się na placach zabaw oraz spożywały grillowane kiełbaski. To była bardzo przyjemna wycieczka, którą dzieci z pewnością długo będą pamiętać.













