piątek 26 Cze 2026

Szukaj

Konkurs - „Ulubione wiersze przedszkolaków”

Dnia 14.06.2021r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Ulubione wiersze przedszkolaków”.

            Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, ćwiczenie prawidłowej wymowy, ćwiczenie pamięci, prezentacja umiejętności dzieci oraz popularyzowanie poezji dziecięcej.

            Do konkursu przystąpiło 27 przedszkolaków.

            Komisja w składzie: pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, p. Mirosława Majdan

i p. Iwona Hucik przyznała wyróżnienia następującym dzieciom:

           

            Grupa trzylatków:

 Aleksander Józefczuk

Bianka Kiszczyńska

Agata Najda

 

            Grupa czterolatków:

Iga Jasińska

Aleksander Mużacz

Adrian Rembisz

Milena Szokało

 

            Grupa pięciolatków:

Nikola Antoniak

Lena Bartecka

Wojciech Najda

 

            Grupa sześciolatków:

Kinga Moskwa

Nikola Rajtak

 

 

            Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy Nauczycielom i Rodzicom wszystkich recytatorów za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do konkursu.

 

 

 

 

 

 

Ewa Kierepka