Konkurs - „Ulubione wiersze przedszkolaków”
Dnia 14.06.2021r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Ulubione wiersze przedszkolaków”.
Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, ćwiczenie prawidłowej wymowy, ćwiczenie pamięci, prezentacja umiejętności dzieci oraz popularyzowanie poezji dziecięcej.
Do konkursu przystąpiło 27 przedszkolaków.
Komisja w składzie: pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, p. Mirosława Majdan
i p. Iwona Hucik przyznała wyróżnienia następującym dzieciom:
Grupa trzylatków:
Aleksander Józefczuk
Bianka Kiszczyńska
Agata Najda
Grupa czterolatków:
Iga Jasińska
Aleksander Mużacz
Adrian Rembisz
Milena Szokało
Grupa pięciolatków:
Nikola Antoniak
Lena Bartecka
Wojciech Najda
Grupa sześciolatków:
Kinga Moskwa
Nikola Rajtak
Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy Nauczycielom i Rodzicom wszystkich recytatorów za zaangażowanie w przygotowanie dzieci do konkursu.
Ewa Kierepka













